سامانه مرکزی آزمون‌ها و دوره‌های مجازی

آخـریــن مطالب

ویژه اساتید: دوره آنلاین رایگان آشنایی با اصول برگزاری کلاس آنلاین، وبینار و جلسات مجازی

ویژه اساتید: دوره آنلاین رایگان آشنایی با اصول برگزاری کلاس آنلاین، وبینار و جلسات مجازی

شیوع بیماری کرونا باعث شد که تقریبا تمامی برنامه‌های آموزشی به فضای مجازی منتقل شوند. اگر شما هم یک معلم یا استاد دانشگاه باشید، احتمالا برگزاری کلاس‌های آنلاین و وبینار‌ها را تجربه کرده‌اید. اما یک کلاس مجازی با کلاس واقعی تفاوت‌های زیادی دارد و برای داشتن یک تدریس خوب، لازم است برخی اصول مهم را رعایت کنیم.

این دوره آموزشی طی حدود ۳۰ دقیقه تمامی اصول ضروری برای برگزاری یک کلاس یا وبینار مجازی را به شما آموزش می‌دهد و پس از دیدن آن می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کیفیت تدریس‌تان بهبود قابل ملاحظه‌ای خواهد یافت.

این دوره توسط معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی، به صورت رایگان تقدیم تمامی اساتید و معلمان عزیز می‌گردد. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

««شرکت در دوره آشنایی با اصول برگزاری کلاس آنلاین، وبینار و جلسات مجازی»»

 

 

ادامه مطلب

تسهیل و افزایش سرعت فرایند ثبت‌نام مشمولین در وبینار‌های آموزش مداوم

تسهیل و افزایش سرعت فرایند ثبت‌نام مشمولین در وبینار‌های آموزش مداوم

مراکز برگزارکننده برنامه‌های آموزش مداوم از این پس می‌توانند امکان ثبت‌نام مشمولین در وبینارها از طریق سایت CMELearn.ir را فعال کنند.

در امکان جدید، مشمولین برای ثبت‌نام در برنامه نیاز به مراجعه به سایت آموزش مداوم ندارند و کافی است به صفحه برنامه مرکز شما در سایت CMELearn مراجعه کنند و با کلیک روی دکمه ثبت‌نام،‌ فرایند ثبت‌نام و پرداخت را انجام دهند.

مشمولین به درگاه بانک مرکز شما متصل شده و هزینه ثبت‌نام مستقیما به حساب شما واریز می‌شود و پس از تمام پرداخت، ثبت‌نام مشمول به صورت اتوماتیک در حساب آموزش مداوم وی ثبت‌می‌گردد.

ویژگی جدید، این قابلیت را در اختیار مراکز قرار می‌دهد تا ثبت‌نام و برگزاری وبینار را در «یک‌جا» انجام دهند. علاوه بر این مراحل ثبت‌نام در سیستم جدید بسیار ساده و سریع است و روی تلفن‌ همراه نیز به خوبی کار می‌کند.

بررسی‌های انجام شده، نشان داده که استقبال از روش جدید ثبت‌نام به‌گونه است که تعداد ثبت‌نام در برنامه‌ها را تا ۲ برابر افزایش می‌دهد.

برای استفاده از این ویژگی، کافی است با بخش پشتیبانی (0343651 - داخلی 112 - خانم قوام) تماس بگیرید تا این امکان برای برنامه شما فعال شود.

ادامه مطلب

دوره آموزشی «مفاهیم و نکات مهم استفاده از مرورگرها»

دوره آموزشی «مفاهیم و نکات مهم استفاده از مرورگرها»

ممکن است با خودتان فکر کنید که استفاده از مرورگرها به آموزش خاصی نیاز ندارد، اما دانستن برخی نکات مهم و ترفند‌ها، به افزایش کیفیت و امنیت وبگردی شما کمک قابل توجهی می‌کند و ضمنا سبب می‌شود هنگام حضور در وبینارها و کلاس‌های آنلاین، مشکلات فنی را راحت‌تر حل کنید.

برای ورود به دوره کلید کنید: «مفاهیم و نکات مهم استفاده از مرورگرها»

 

 

 

 

ادامه مطلب

چگونه وبینار خود را در اینجا برگزار کنیم؟

چگونه وبینار خود را در اینجا برگزار کنیم؟

سامانه میزبانی کلاس‌های آنلاین (CMELearn.ir) با هدف برگزاری وبینارها و همایش‌ها و انواع کلاس آنلاین راه‌اندازی شده است.

در این سامانه می‌توانید برنامه‌های آنلاین خودتان را با کیفیتی متفاوت و امکاناتی برتر در اختیار شرکت‌کنندگان قرار دهید.

جهت آشنایی با راهکارهای متنوع موجود، می‌توانید در ساعات اداری با شماره تلفن:
034-3651
داخلی 107 و 112
تماس بگیرید.


شرکت فرایند‌گستر نیوشا - بزرگراه

ادامه مطلب